Wij maken gebruik van cookies

Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.

Ik begrijp het

Wedstrijdverslag: de Ster van Zwolle

Wedstrijdverslag: de Ster van Zwolle

‘De kop is eraf’, ‘We zijn er aan begonnen!’. Afgelopen weekend was de Ster van Zwolle en stonden Jelle Wolsink, Jelle Bootsveld, Gert-Jan, Jeff, Stan, Per, Koen en Wietse aan de start namens onze VolkerWessels Merckx ploeg.

Naast de koude weersomstandigheden, stond er ook een aardig windje en dat betekent kans op waaiers.

Om 12:00 uur werd het startschot gegeven voor 180km koers. Direct na de start ging het op de kant en brak het peloton in verschillende stukken. Even verderop kregen wij tegenwind en kwam alles weer terug. Hierop volgend kwamen er verschillende aanvallen, waarin Stan Wijkel onze ploeg vertegenwoordigde. De kopgroep sprintte voor de eerste bergpunten in de Topcompetitie, bovenop de Lemelerberg lagen 5 punten voor de renners die het eerst aankwamen te wachten. Het was Stan Wijkel die de sprint naar zich toetrok en de volgende Topcompetitie-wedstrijd in de bollentrui van start mag.

Het bleef onrustig in het peloton met waaiervorming en wat aanvallen. Vanaf Ommen begon de ‘oorlog’ en kregen we definitieve waaiers. 18 renners reden weg van het peloton, waaronder Gert-Jan Bosman. Tot op 30 kilometer van het einde bleef de groep bijeen, waarna de groep door aanvallen uit elkaar viel. Uiteindelijk reden er 6 renners weg, helaas zonder onze ploeg.

Bosman kwam in het uitgedunde peloton over de finish als 24e. Eerste jaars belofte Jelle Bootsveld kwam als 48e over de finish, Per Wiggers als 54e, Stan Wijkel als 80e en Wietse Kamp als 87e. Jelle, Koen en Jeff haalden de finish helaas niet.

Het seizoen is begonnen!

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×